RCA03510KFLF
MFR.Part #
RCA03510KFLF
JLCPCB Part #
C22369787
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS