RCA0227KFLF
MFR.Part #
RCA0227KFLF
JLCPCB Part #
C22369538
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS