RCA0240R2FLF
MFR.Part #
RCA0240R2FLF
JLCPCB Part #
C22369230
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 50V 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS