A2541HWV-2x9P
MFR.Part #
A2541HWV-2x9P
JLCPCB Part #
C239349
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 18P 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x9P 3.2mm 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS