0603WAF7680T5E
MFR.Part #
0603WAF7680T5E
JLCPCB Part #
C23108
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS