0603WAF698JT5E
MFR.Part #
0603WAF698JT5E
JLCPCB Part #
C23099
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS