0603WAF5491T5E
MFR.Part #
0603WAF5491T5E
JLCPCB Part #
C23069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.49kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS