RCA0318KJLF
MFR.Part #
RCA0318KJLF
JLCPCB Part #
C22356659
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS