RCA0311KJLF
MFR.Part #
RCA0311KJLF
JLCPCB Part #
C22356637
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS