RCA03820RFLF
MFR.Part #
RCA03820RFLF
JLCPCB Part #
C22356541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS