0603WAF3571T5E
MFR.Part #
0603WAF3571T5E
JLCPCB Part #
C22998
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS