0603WAF3091T5E
MFR.Part #
0603WAF3091T5E
JLCPCB Part #
C22992
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS