0603WAF2101T5E
MFR.Part #
0603WAF2101T5E
JLCPCB Part #
C22902
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS