0603WAF1242T5E
MFR.Part #
0603WAF1242T5E
JLCPCB Part #
C22865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS