0603WAF1804T5E
MFR.Part #
0603WAF1804T5E
JLCPCB Part #
C22852
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS