0603WAF174JT5E
MFR.Part #
0603WAF174JT5E
JLCPCB Part #
C22820
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS