ECR1EBK222MLL125025
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
ECR1EBK222MLL125025
JLCPCB Part #
C233102
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 2200uF 25V 25mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS