ECR2GLK270MLL125020
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
ECR2GLK270MLL125020
JLCPCB Part #
C235885
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 27uF 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS