ECR2DBK470MLL125025
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
ECR2DBK470MLL125025
JLCPCB Part #
C233085
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS