PCR0JEL821MF10LL25WP
MFR.Part #
PCR0JEL821MF10LL25WP
JLCPCB Part #
C2918290
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 6.3V 6.3mm 820uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS