ECR1HLH220MFA050011
MFR.Part #
ECR1HLH220MFA050011
JLCPCB Part #
C235681
Package
Plugin,D5xL11.5mm
Description
1000hrs@105℃ 11.5mm 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS