ECR1EGK101MFA063011
MFR.Part #
ECR1EGK101MFA063011
JLCPCB Part #
C397093
Package
Plugin,D6.3xL11.5mm
Description
100uF 11.5mm 1500hrs@105℃ 2.5mm 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS