MM204F33K0TKRTR3K0
Extended
Manufacturer
Firstohm(First Resistor & Condenser)
MFR.Part #
MM204F33K0TKRTR3K0
JLCPCB Part #
C233035
Package
MELF
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS