ELXZ500ELL182ML40S
MFR.Part #
ELXZ500ELL182ML40S
JLCPCB Part #
C1598914
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1.92A@120Hz 16mm 1800uF 21mΩ 40mm 50V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS