E32D401CSN522MED0U
MFR.Part #
E32D401CSN522MED0U
JLCPCB Part #
C5722830
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-40℃~+105℃ 130mm 31.8mm 400V 5200uF 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS