EMVH101ARA470MKE0S
MFR.Part #
EMVH101ARA470MKE0S
JLCPCB Part #
C2163650
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 12.5mm 13.5mm 330mΩ@100kHz 450mA@100kHz 47uF 5000hrs@125℃ ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS