EGPD500ELL242MM30H
MFR.Part #
EGPD500ELL242MM30H
JLCPCB Part #
C1601886
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 2400uF 28mΩ@100kHz 3000hrs@135℃ 30mm 5.24A@100kHz 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS