E32D500HPN334MEM9U
MFR.Part #
E32D500HPN334MEM9U
JLCPCB Part #
C3815381
Package
Bolt,D76.2xL219.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.33F 2000hrs@105℃ 219.08mm 31.75mm 50V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL219.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS