MAX6143AASA10+T
MFR.Part #
MAX6143AASA10+T
JLCPCB Part #
C2157564
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10V 12V~40V 29uVrms 30mA 3ppm/℃ Fixed Series ±0.05% SOIC-8 Voltage Reference ROHS