LM4128DQ1MFX2.5/NOPB
MFR.Part #
LM4128DQ1MFX2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C2157340
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100ppm/℃ 100uA 2.5V 2.9V~5.5V 20mA 275uVp-p Fixed Series ±1% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS