LM4132AMFX-2.5/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4132AMFX-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C2157322
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100uA 2.5V 2.9V~5.5V 20mA 20ppm/℃ 240uVp-p Enable/disable Fixed Series ±0.05% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS