LM4128BMFX-1.8/NOPB
MFR.Part #
LM4128BMFX-1.8/NOPB
JLCPCB Part #
C2157282
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.8V 170uVp-p 2.2V~5.5V 20mA 75ppm/℃ Fixed Series ±0.2% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS