LM4120AIM5X-1.8/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4120AIM5X-1.8/NOPB
JLCPCB Part #
C2157090
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1.8V 20uVp-p 275uA 2V~12V 36uVp-p 50ppm/℃ 5mA Fixed Series ±0.2% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS