LM4050AEM3X-2.5/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4050AEM3X-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C2156896
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃ 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ 60uA 60uA Fixed Parallel ±0.1% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS