EZR32HG220F64R69G-C0R
Extended
Manufacturer
SKYWORKS/SILICON LABS
MFR.Part #
EZR32HG220F64R69G-C0R
JLCPCB Part #
C2151722
Package
QFN-48-EP(7x7)
Description
-133dBm -40℃~+85℃ 1.98V~3.8V 11.1mA 142MHz~1.05GHz 1Mbps 20dBm 22mA 802.15.4 SPI、USART、USB、UART、I2C QFN-48-EP(7x7) RF Transceiver ICs ROHS