H1OSC-SUG-8.192M
Extended
Manufacturer
YXC Crystal Oscillators
MFR.Part #
H1OSC-SUG-8.192M
JLCPCB Part #
C20617535
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 20pF 8.192MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS