YJS10G06A
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
YJS10G06A
JLCPCB Part #
C20605946
Package
SOP-8
Description
1 N-channel 1.39nF 10A 11mΩ@10V 2.5W 25pF 26nC@10V 315pF 3V 60V N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS