TCMOG685ATLSR2K0
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMOG685ATLSR2K0
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 4V 6.8uF ±20% - Tantalum Capacitors ROHS