TCMIC105ATLSR6K2
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMIC105ATLSR6K2
Description
-55℃~+125℃ 16V 1uF 6.2Ω ±20% - Tantalum Capacitors ROHS