TCKOB227BTLSR150
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKOB227BTLSR150
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 2.5V 220uF ±10% - Tantalum Capacitors ROHS