TCMIA475AT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMIA475AT
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 5Ω ±20% - Tantalum Capacitors ROHS