TCKOG227VTLSR040
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKOG227VTLSR040
Description
-55℃~+125℃ 220uF 40mΩ 4V ±10% - Tantalum Capacitors ROHS