TCMOJ337VTLSR075
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMOJ337VTLSR075
Description
-55℃~+125℃ 330uF 6.3V 75mΩ ±20% - Tantalum Capacitors ROHS