BL-HJLG6BX32M-A
Extended
Manufacturer
American Bright Optoelectronics Corporation
MFR.Part #
BL-HJLG6BX32M-A
JLCPCB Part #
C20445841
Package
PLCC-4
Description
-40℃~+100℃ 120° 280mcd、600mcd、1.2cd 2V、3.2V、3.3V 465nm~470nm、520nm~530nm、620nm~630nm 465nm、525nm、635nm Red, green, blue Water Clear PLCC-4 LED Indication - Discrete ROHS