TCKID106CTLSR500
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKID106CTLSR500
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 500mΩ ±10% - Tantalum Capacitors ROHS