ECASD91A107M010K00
MFR.Part #
ECASD91A107M010K00
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 10mΩ 3A@100kHz 4.2mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS