TC0625F5103T5E
MFR.Part #
TC0625F5103T5E
JLCPCB Part #
C191575
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 510kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS