LM8801TMX-1.82/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM8801TMX-1.82/NOPB
JLCPCB Part #
C2072149
Package
DSBGA-6
Description
-30℃~+85℃@(TA) 1 1.82V 2.3V~5.5V 600mA 6MHz Buck Buck Built-in Yes DSBGA-6 DC-DC Converters ROHS