MAX1921EUT15+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX1921EUT15+T
JLCPCB Part #
C2070799
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 1.5V 2V~5.5V 400mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-23-6 DC-DC Converters ROHS