HFC03-18NJ-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HFC03-18NJ-RC
JLCPCB Part #
C5757050
Package
0402
Description
18nH 2.5GHz 300mA 550mΩ 8@100kHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS